Rehvivahetus Elvas

Pilli töökoda pakub rehvivahetusteenust. Asume Elvast 4 km kaugusel. Rehvivahetus kestab kuni 1 tund. Ooteajal on võimalik viibida meie mugavas ooteruumis. Vaata rehvivahetuse hinnakirja siit.

Rehvivahetus Elvas

Mida tehakse rehvivahetuse käigus?

Kui teie auto hakkab suurel kiirusel pärast rehvivahetust või ka nt pärast autopesu värisema (tunnete vibratsiooni), siis tihti võib põhjus olla selles, et rehvid pole tasakaalus. Pilli töökojas pakume kvaliteetset rehvide tasakaalustamise teenust, et tagada teie sõiduki ohutus ja mugavus.

Kuna tuleb rehve vahetada?

Kui teil on kaks komplekti velgi, millel on rehvid peal, siis ei ole vaja rehve hooaja vahetusel vahetada, kuid võib olla vajadus rehve aeg-ajalt tasakaalustada.

Eestis on kohustuslik kasutada talverehve (naastrehve või lamellrehve) alates 15. oktoobrist kuni 31. märtsini. Talviste tee- ja ilmastikuolude esinemise korral võib naastrehve kasutada juba alates 1. oktoobrist kuni 30. aprillini. See aitab tagada ohutuse ja sobivuse erinevates ilmastikutingimustes.

Rehvivahetus Elvas hinnakiri

Sõiduauto rehvivahetus (plekkvelg, 4 rehvi, kuni 20", kuni 60 g raskusi rehvi kohta) - 40 eurot

Sõiduauto rehvivahetus (valuvelg, 4 rehvi, kuni 20", kuni 60 g raskusi rehvi kohta) - 45 eurot

Rehvide tasakaalustamine (4 rehvi, kuni 60 g raskusi rehvi kohta) - 20 eurot

Tasakaalustamisel lisaraskused (kuni 60 g) - 1 euro

Ventiili vahetus - 10 eurot

Rehvi utiliseerimine - 1.5 eurot

Rehvikott - 0.5 eurot / tk

Transport Elvasse ja tagasi (rehvivahetuse ajaks) - 5 eurot

Rehvivahetuse eest tasumine

Kohapeal on võimalik tasuda ainult sularahas. Kui soovite tasuda ülekandega, palume teha ülekande Pilli töökoda OÜ kontole EE037700771009011992 selgitusega "rehvivahetus".

Kuidas meid leida?

Pilli töökoda on Elvast 4 km kaugusel ning on leitav ka Google Mapsist. Kui tulete Tartu poolt, sõitke Waide Motellist 1 km Valga poole ja keerake vasakule. Maantee ääres on Pilli töökojale suunav teetähis. Valga-Tartu maantee pealt peaks olema näha suur beež garaaž.

Kas tekkis küsimusi?

Helista +372 5662 3826 või kirjuta info@pillitookoda.ee.